دستبند چرمی با اسم یا طرح

دستبند-چرمی

دستبند چرمی با اسم یا طرح

گذشت زمان همه چیز را تغییر می دهد. افراد بروزتر شده و به دنبال سبک و مدل های جدید می گردند. طراحان زیورآلات نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها با توجه به استقبال جوانان از زیورآلات، به تغییر در انواع زیورآلات پرداخته اند. آنها سعی کرده اند با طراحی های نوین، سلیقه نوجوانان را به سمت کارهای جدید تغییر دهند. آنها با هوشمندی تلاش می کنند بهترین طراحی را ارائه دهند تا بتوانند مخاطبان خود را در همه سنین جذب کنند.
دستبند-چرمی-مردانه

کیفیت دستبند چرمی با اسم یا طرح

• جنس این دستبندها معمولاً از پوست خام حیوانات می باشد که طی فرآیند دماغی به چرم قابل استفاده تبدیل می شود. سپس چرم مورد نظر را در رنگ های مختلف آماده کرده و در نهایت، به دست طراحان می سپارند تا آنها بتوانند طراحی های مختلف و زیبا را انجام داده و تنوع را در انتخاب یک دستبند زیبا و جذاب به وجود بیاورند. چرم ها معمولاً به دلیل مقاومت بالادر برابر آسیب ها می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. شما می توانید این دستبند را به عنوان یک هدیه خاص به دوستان خود اهدا کنید.

• طراحی پلاک اسم نیز ظرافت های خاص خود را دارد. اسم های فارسی با خط نستعلیق این روزها بین جوانان طرفدار بیشتری پیدا کرده است. شما می توانید پلاک اسم خود را با فونت انگلیسی نیز تهیه کنید. برای این کار، اسم مورد نظر خود را پیدا کرده و طراحی آن را به دست طراحان توانمند ما بسپارید. همچنین، شما می توانید از شکل هایی مانند گل و طرح های سنتی و حتی طراحی های فانتزی نیز به عنوان پلاک این دستبند چرمی استفاده کنید. با خرید از سایت زرطلا، تفاوت را با ما احساس کنید.
دستبند-چرمی

ویژگی های منحصر به فرد دستبند چرمی با اسم یا طرح

• یکی از انواع زیورآلات که هم آقایون و هم بانوان می توانند استفاده کنند، دستبند چرمی با اسم یا طرح می باشد.

• دستبند چرمی با اسم یا طرح ضد حساسیت است و هیچ مشکلی را برای افراد ایجاد نمی کند.

• یک نوع از این دستبندها به گونه ای می باشد که می توانید دو دور، دور مچ خود ببندید و آن را گره بزنید تا از دست شما باز نشود.

• نوع دیگر این دستبندها با بستن قفل محکم می شود و به اندازه یک دورمی توانید دور مچ خود ببنید. طول این نوع دستبند کمتر است.

• یک نوع دیگر این دستبندها، دستبندهایی می باشند که قابلیت تغییر سایز دارند و شما می توانید آن را متناسب با مچ خود اندازه کنید.

• رنگ ثابت پلاک یکی از مزیت های این دستبند به شمار می آید. شما می توانید این دستبند را در رنگ های طلایی، مشکی و مسی تهیه کنید.

• دستبند چرمی با اسم یا طرح به دلیل طراحی خاص خود زیبا، جذاب و جوان پسند می باشد.

• یکی از ویژگی های اصلی دستبندهای سایت زر طلا، طول عمر بالای دستبندها می باشد. به دلیل کیفیت بالای چرم استفاده شده در ساخت محصول، دستبند چرمی با اسم یا طرح تا سالیان سال خراب نمی شود؛ مگر آنکه دستبندتان را گم کنید.

• به دلیل چرم مرغوب به کار رفته شده در دستبند چرمی با اسم یا طرح، از انعطاف خوبی برخوردار می باشد و قابلیت این را دارد به راحتی تا و خم شود؛ به گونه ای که فرم دست شما را بگیرد.

• شما می توانید این دستبند را از نظر رنگ چرم با کیف دوشی خود ست کنید. حتی می توانید پلاک آن را با رنگ ساعت خود، طلایی یا نقره ای، هماهنگ کنید.

دستبند-چرم-شعر

نحوه خرید دستبند چرمی با اسم یا طرح

یکی از راه های خرید این دستبند، خرید حضوری از فروشگاه های زیورآلات در سطح شهر می باشد.
همچنین شما می توانید با خرید از سایت زر طلا، دستبند چرمی با اسم یا طرح خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تهیه کنید. از دیگر ویژگی های این سایت، ارسال سریع کالا به درب منزل می باشد. این سایت با همکاری پست توانسته است سریع ترین ارسال را در سطح شهر و کشور داشته باشد.
خرید متفاوت را با ما تجربه کنید.

admin
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه