راهنمای طراحی آنلاین پلاک اسم

طراحی-آنلاین-پلاک-اسم
راهنمای طراحی آنلاین پلاک اسم جهت اطلاعات بیشتر عزیزانی که قصد خرید این نوع زیور را دارند ارائه شده است. امیدواریم که این راهنما به تمام سوالات شما دوستان در این باره پاسخ دهد.

پلاک اسم جزو زیوآلاتی ست که معمولا همه علاقه دارند یکی از آن داشته باشند. چرا که جنبه ی اختصاصی دارد و شخصی سازی می‌شود. مخصوصا اگر طرحی یونیک و خاص داشته باشد.

در واقع پلاک اسم مختص به سن و جنسیت نیست. خانم ها، آقایان، کودکان و بزرگسالان همگی می‌توانند به نحوی از آن استفاده کنند. پلاک اسم تنها در گردنبند قابل استفاده نمی‌باشد. بلکه می‌توان از آن به عنوان گوشواره، دستبند، انگشتر ، جاکلیدی و حتی قاب عکس هم استفاده کرد.

نیم ست اسم پارین

                                                                                                                              نیم ست پلاک اسم پارمین

برای آشنایی با گونه های مختلف این پلاک ها می‌توانید به مقاله ی انواع مختلف پلاک اسم، برای انواع سلیقه ها نگاهی بیاندازید.

پلاک اسم سفارشی

همانطور که از اسم این نوع پلاک قابل فهم است،طراحی پلاک اسم سفارشی کاملا اختصاصی و مطابق با سلیقه ی مشتری ست.

به این صورت که طراحان زبر دست گالری زرطلا پس از دریافت نام، شعر یا عبارت مورد نظر شما،از 2 تا 9 طرح متفاوت را برایتان طراحی میکنند.

برای طراحی شعر، عبارت یا پلاک اسم سفارشی 2 سبک وجود دارد. طراحی سبک خطاطی و طراحی سبک گرافیکی که توسط مشتری انتخاب میشود.

در طراحی پلاک اسم خطاطی برای پلاک تک اسمی و پلاک تلفیقی 9 طرح و برای پلاک شعر تا 5 طرح آماده شده و برای شما ارسال می شود.

نمونه طراحی پلاک اسم

                                                                                                                 نمونه های طراحی پلاک اسم با سبک خطاطی

در طراحی سبک گرافیکی نیز برای پلاک تک اسمی تا 3 و پلاک اسم تلفیقی ( ترکیب دو اسم یا دو حرف) 2 طرح و برای پلاک شعر 1 طرح خدمت مشتری گرامی ارسال می شود.
سفارش طراحی پلاک اسم فارسی

                                                                                                                   نمونه های طراحی گرافیکی برای پلاک اسم

پس از اتمام کار طراحی،تمامی طرح ها جهت انتخاب نهایی برایتان ارسال می شود. و بعد از برگزیده شدن طرح مورد نظر، کار ساخت پلاک اسم یا شعر آغاز می‌گردد. برای ثبت سفارش طرح پلاک اسم با سبک خطاطی و یا با سبک گرافیکی کلیک کنید.

پلاک اسم انگلیسی

برای سفارش طراحی آنلاین پلاک اسم انگلیسی نیز می توانید گزینه ی سفارش طراحی گرافیکی یا خطاطی را برگزینید. که در این صورت طرح هایی منحصر به فرد و حرفه ای به شما ارائه میگردد.

گزینه ی دیگر برای طراحی پلاک اسم آنلاین، طراحی با کامپیوتر است. تعداد طرح هایی که با کامپیوتر تولید و برای مشتری ارسال می شوند بی نهایت است. و شامل هیچ گونه هزینه ای برای طراحی نمی شود.

طراخی آنلاین برای پلاک اسم انگلیسی

                                                                                                                    طرح های انگلیسی برای پلاک اسم

*نکته: هر کدام از طرح هایی که توسط مشتری برگزیده شود، قابلیت ساخت با طلا و نقره را دارد. و سعی می شود توسط تیم حرفه ای زرطلا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به دست شما برسد.

همانطور که قبلا هم اشاره شد از پلاک اسم می توان به عنوان گوشواره ( معمولا تک حرفی) ، دستبند ( سنگی، چرمی و با زنجیر) و گردنبند ( سنگی و با زنجیر) استفاده کرد.

پلاک-اسم-پوریا

                                                                                                                         گردنبند سنگی پلاک اسم پوریا نقره

آیا برای طراحی آنلاین پلاک اسم باید هزینه ای پرداخت کرد؟

طراحی پلاک اسمی که توسط کامپیوتر انجام می شود هزینه ای ندارد.

اما اگر خواهان طراحی پلاک اسم یا پلاک شعر توسط طراحان حرفه ای هستید و طرحی خاص می خواهید، با توجه به طرح ممکن است مبلغ 45 الی 70 هزار تومان هزینه ی طراحی شود.

توجه: اگر خودتان دستی بر قلم دارید و می خواهید طرح اتود زده ی خودتان ساخته شود، میتوانید آن را برای همکاران ما در پشتیبانی و یا از طریق واتس اپ به شماره ی 09356669023 ارسال کنید. همچنین میتوانید ایده های خود را درباره ی طراحی از همین راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

چگونگی سفارش طراحی پلاک اسم

برای ثبت سفارشات خود می توانید از طریق سایت زرطلا، قسمت ساخت سفارشی پلاک اسم و طراحی اسم اقدام کنید.

سفارش طراحی پلاک

و یا از طریق شبکه های مجازی همچون واتس اپ به شماره ی 09356669023 و اینستاگرام گالری زرطلا instagram.com/gallery_zartala پیام دهید. ما در اصرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.