سنگ ماه تولد آذر توپاز

بنر

میثاق

از منظر حرفه ای، متولد آذر می تواند به شدت بهره وری و فراوانی را در بسیاری از جنبه های زندگی افزایش دهد . نام مستعار توپاز “سنگ تجارتی” هست زیرا از آن برای جذب موفقیت تجاری استفاده میشود. گفته می شود که توپاز در واقع می تواند در جذب و نگهداری ثروت، به ارمغان آوردن انرژی سخاوتمندانه کمک کند تا رفاه و موفقیت گسترش یابد. اگر در کیف پول کیف حمل شود، می تواند پول را جذب و از خروج بیش از حد  آن جلوگیری کند. توپاز یک سنگ شگفت انگیز است که برای پاک کردن انرژی ناخواسته از خانه، اداری یا فضای دیگر، چه در داخل و چه در فضای بازمیتواند مورد استفاده قرار گیرد.

سمبل

شاد و پرانرژی

سنگ ماه تولد آذر دارای ویژگی های فوق العاده ای است،  گرم و آرام است و روح را به عمل می کشد. توپاز می تواند تخیل را تحریک، خلاقیت را بیدار نگه دارد، فرایند تبدیل آرزوها و رویاها را به واقعیت نزدیک کرده و پرورش زندگی و تعقیب جدید را تشویق کند. همه اینها علاوه بر انتقال و تخریب انرژی منفی، جذب ثروت و رفاه، و همچنین افزایش روحیه است که می تواند منجر به افزایش صداقت و قدرت شود.

برخی معتقدند توپاز می تواند عزت نفس و اعتماد مصرف کننده را افزایش دهد، ترس از قضاوت دیگران را از بین می برد در حالی که به غلبه بر احساس تنهایی و ناامیدی نیزکمک میکند. این سنگ  می تواند امید، شادی و ثبات پر انرژی را به ارمغان بیاورد و یکی از معدود سنگهایی است که هرگز تمیزکاری ندارد زیرا انرژی منفی از محیط اطراف به  آن جذب نمی شود.

خواص

گرچه توپاز به طور طبیعی شفاف است، رنگ زرد آن به خاطر وجود کمی آهن در آن میباشد.طیف رنگی آن میتواند از زرد کم رنگ تا طلایی، عسل یا تقریبا قهوه ای باشد.

امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین سنگ های قیمتی زرد شناخته شده است، به نظر می رسد توپاز دارای مقدار زیادی انرژی روشن است که زندگی مصرف کننده را روشن می کند و همچنین به شیوه های غیر منتظره ای، موفقیت و ثروت را به ارمغان می آورد.

از دیگر نمونه های سنگ های قیمتی و مناسب ماه آذر میتوان به عقیق سیاه ،آمیتیست ،مالاکیت ،کریستال کوارتز ،کوارتز دودی ،لاجورد ،توپاز،زبرجد،یاقوت،آکورامارین اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *