معرفی و خواص سنگ های تولد ماه مرداد

سنگ های ماه تولد خرداد

معرفی و خواص سنگ های تولد ماه مرداد

ویژگی های متولدین مرداد ماه، متکی به نفس، بلند پرواز بودن و کاردان بودن آنها می‌باشد. این افراد مشخصات منفی و مثبتی که دارند نسبت به دیگر ماه ها بیشتر است. متولدین مرداد ماه از نظر جسمی و روحی، قدرت خوبی دارند. آنها بسته به موقعیتی که در آن قرار گیرند واکنش های خوبی دارند؛ مثلا اگر در شرایط عاطفی قرار بگیرند، بسیار احساسی، شاعر، نوسینده، نقاش خواهند شد! حتما شنیده اید که سنگ ها می‌توانند روی برخی چیز ها تاثیر گذار باشند و این تغییرات با توجه به فرد متولد آن ماه صورت می‌گیرد. از جمله سنگ های ماه مرداد که می ‌توانند روی آنها تاثیرات خوب و مثبتی داشته باشند در ادامه توضیح داده شده؛ برخی افراد برای جلوگیری از برخی انرژی های منفی مانند؛ ترس، درد های عضلانی و … به دنبال راه های سنگ درمانی می‌روند. این تفکر در برخی کشور ها جدی گرفته می‌شود اما در کشور ایران، این راه به عنوان سرگرمی دیده می‌شود.

تاریخچه سنگ درمانی

ممکن است خیلی ها ندانند ولی سنگ درمانی دارای ریشه شش هزار ساله می‌باشد. با اینکه منابع مکتوب و ثابت شده ای دیگر از آن موقع وجود ندارد اما در حال حاضر هم از این راه استفاده می‌کنند و نتیجه آن را می‌بینند. دلیل وجود نداشتن منابع مکتوب بین عموم این است که با توجه به اینکه عالمان این روش درمانی، محققان هندی و چینی بودند و آنها نمی‌خواستند که ترفند خود را به همه اعلام کنند، منابع مکتوب را از بین می‌بردند.

سنگ های ماه مرداد

سنگ زبرجد

سنگ زبرجد
این سنگ، نوعی سنگ معدنی است که از آهن و منیزیم به وجود آمده است. رنگ این سنگ به دلیل داشتن آهن، به رنگ سبز و زرد یافت می‌شود. رنگ هایی که این سنگ دارد؛ زرد مایل به سبز، زرد و سبز زیتونی است. این سنگ در برابر اسید سولفوریک تجزیه می‌شود.

خواص سنگ زبرجد

خواص سنگ گارنت

سنگ گارنت

خواص سنگ الماس

سنگ الماس

سنگ چشم گربه

سنگ چشم گربه
این سنگ از سنگ های تقریبا قیمت بالاست که رنگ آن موجب جلب توجه خواهد شد.

خواص سنگ چشم گربه

یاقوت سرخ

سنگ یاقوت سرخ
یاقوت سرخ به دلیل داشتن زیبایی، یکی از سنگ های پرطرفداری است که ارزش بالایی دارد.

خواص سنگ یاقوت سرخ

سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر
چون این سنگ به گونه ای است که نور می‌تواند روی آن به خوبی حرکت کند و خود را نشان دهد، باعث شده سنگ خوبی برای پیشگویی باشد.این سنگ نماد شجاعت، ثروت، انرژی و شانس است.

خواص سنگ چشم ببر

سنگ کهربا

سنگ کهربا
این سنگ به رنگ آفتاب در اواسط روز و به رنگ غروب افتاب میباشد. این سنگ از اولین سنگ هایی بود که در قاره آسیا، اروپا و افریقا برای تزیینات خود استفاده می‌کردند ممکن است این سنگ در برخی از کشور ها با حشرات ترکیب شده باشد. این سنگ می‌توان با کمک الکتریسیته شارژ شود یعنی زمانی که آن را به جسمی می ‌مالید انرژی الکتریکی ایجاد می ‌کند و می ‌تواند گرد و غبار را به سمت خود جذب کند. این سنگ نماد و نشانه زندگی، موجودات زنده ، انسان و حیوانات است.

خواص سنگ کهربا

خواص سنگ فلوریت

سنگ فلوریت

طلا

عکس طلا
طلا سنگی است دارای ارزش که در صنایع مختلفی استفاده می‌شود مانند؛ دارو سازی، پزشکی و … با اینکه ویژگی های بسیار زیاد و مفید این سنگ تا الان یافت شده است باز هم محققان در حال جستجوی بیشتر ویژگی های آن هستند.از قدیم طلا را عامل سلامتی برای انسان می‌دانستند.طلا طبیعتی گرم دارد.

خواص طلا

خواص سنگ لاجورد

سنگ لاجورد

سنگ کرایسو بریل

عکس سنگ کرایسو بریل
این سنگ از سنگ هایی است که از قدیم به عنوان سنگ محافظ یاد می‌شد؛ همچنین اعتقاد داشتند وجود این سنگ موجب بهتر شدن وضعیت مالی خواهد شد.

خواص سنگ کرایسو بریل

کلیدواژه : سنگ ماه تولد
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.