پلاک شعر

پلاک-شعر

پلاک شعر

زیورآلات از گذشته های بسیار دور مورد توجه انسان ها، علی الخصوص بانوان می باشند. شکل و ظاهر این اشیا از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی کرده است و این تغییرات متناسب با سلایق عموم صورت پذیرفت. جوان های امروزی بیشتر جذب زیورآلاتی می شوند که ظرافت خاصی داشته باشند و در عین حال از نمود بیشتری برخوردار باشند. دستبند، گوشواره، پلاک و گردنبند انواع زیورآلاتی هستند که امروزه می توان شکل های مختلف آنها را با جنس های متفاوت در بازار مشاهده کرد. این اشیا زینتی دارای طرح اسم و یا شعر بوده و زیبایی خیره کننده ای دارند.

در میان این زیورآلات، پلاک ها به دلیل این که دارای طرح های متنوع تری هستند، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برای مثال: این پلاک ها در انواع سایزها و با زنجیرهای متنوعی بوده و یا دارای طرح هایی مختلفی چون پلاک اسم و پلاک شعر می باشند. این پلاک ها در انواع مختلفی چون پلاک شعر عاشقانه و یا در جنس های متفاوتی مانند پلاک شعر طلا یا نقره و… در بازار موجود هستند.

پلاک-شعر

وزن و سایز پلاک شعر

اگر قصد خرید و یا سفارش پلاک شعر برای هدیه دادن هستید، می توانید متناسب با بودجه ای که برای این امر در نظر گرفته‌ اید، خودتان وزن آن را تعیین نمایید. سایز این پلاک با شعری که برای آن انتخاب کرده اید، باید سازگاری داشته باشد تا بتوان حروف و کلمات شعر را در این سایز جای داد. البته جای هیچ نگرانی نیست. در صورتی که سایز پلاک بزرگ باشد، می توانید جهت هماهنگ کردن قیمت آن با وسع مالی خود، با کمک طراح این پلاک ها، ضخامت آن را به صورتی طراحی کرد که طلای به کار رفته برای ساخت آن با قیمتی که در ذهنتان دارید تناسب داشته باشد.

مزیت های خرید پلاک شعر

پلاک-شعر-2

پلاک های شعر عاشقانه از جمله زیباترین و رمانتیک ترین کادوهایی هستند که احتمال دارد از کسی دریافت نمایید. این پلاک ها علاقه و احساس صادقانه و زیبای شما را برای فرد هدیه گیرنده تداعی می‌ کنند. شما می توانید با استفاده از شعری زیبا و متناسب در پلاکی که به عنوان هدیه می خرید، احساس خود را به طرف مقابلتان نشان دهید. علاوه بر این موارد، این هدیه می تواند گزینه مناسب و هیجان انگیزی برای افرادی که به شعر و شاعری علاقه دارند، به حساب بیاید. این نوع افراد با دیدن این هدیه به هیجان خواهند آمد. این کادو برای دختران جلوه ای ویژه خواهد داشت. آنها به دلیل این که به زیورآلات علاقه زیادی دارند و همچنین با توجه به شعری که بر روی آن حک شده است، تمایل زیادی به این پلاک نشان می دهند.

انواع پلاک شعر

پلاک های شعر را در شکل و سایزهای گوناگونی می سازند که همین تنوع سبب جلب توجه افراد زیادی با سلایق متفاوت می شود. برای مثال: در طراحی بسیاری از این پلاک ها، کلمات موجود در شعر را به صورت درهم تنیده در آن جای می دهند که این نوع حک کردن سبب می شود افرادی که به خاص بودن زیورآلات اهمیت زیادی می دهند، جذب آنها شوند. در بسیاری دیگر، شعر را با حروف ساده و در یک خط حک می کنند که این نوع پلاک نیز برای افرادی که دوست دارند از زیورآلاتی شیک و در عین حال ساده استفاده نمایند، می تواند جالب باشد. البته فونت کلمات نیز در زیبایی این اشیا حائز اهمیت هستند.
پلاک-شعر-طلایی

نحوه خرید پلاک شعر

اگر برای هدیه دادن به فرد مورد علاقه خود دنبال خرید پلاک شعری زیبا و منحصر به فرد هستید، احتمالاً آن را در فروشگاه های معمولی پیدا نخواهید کرد. اما جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ شما می توانید با جستجو در اینترنت، محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. این روش هم آسان بوده و هم هزینه‌ ای ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت زر طلا از پلاک های موجود در این سایت دیدن کنید. حتماً با دیدن تنوع و زیبایی پلاک هایی که در آن وجود دارد، پلاک مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. برای این کار کافی است به این سایت مراجعه کرده و مشخصات خود و پلاک مورد نظر را در آن ثبت کنید.
admin
ارسال دیدگاه